kamuya kpssli ve kpss şartsız 4363 personel alınacakkamuya kpssli ve kpss şartsız 4363 personel alınacak

Kamuya KPSS’li ve KPSS şartsız 4363 personel alımı yapılıyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur, sözleşmeli personel, işçi , askeri personel unvanları başta olmak üzere çok sayıda farklı unvanda toplam 4363 personel alımı yapılacağına ilişkin duyurular art arda yayımlandı. Kariyerbankasi.net olarak siz değerli ziyaretçilerimizi kariyer fırsatları konusunda bilgilendirmeyi sürdürüyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda güncel personel alımı haberlerini tek içerik altında derledik. Dikkat çeken 27 personel alımı duyurusunun başvuru başlangıç ve sonlanma tarihleri ile hangi kurumun ne kadar personel alacağına dair detayları aşağıda bulabilirsiniz. Yeni memur alımı, personel alımı haberleri için https://www.youtube.com/channel/UCbkYisVcH3uFxS-f-gLJRwA Kariyer Bankası youtube hesabına abone ol.

MSB 966 SUBAY ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı Kuvvet Komutanlıklarına 966 subay alımı için başvurular 24 Ekim’de başladı. Başvurular 13 Kasım‘da sona eriyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/msb-subay-alimi-duyurusu-geldi-basvuru-sayfasi-acildi/

TİCARET BAKANLIĞI 419 UZMAN YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

Ticaret Bakanlığı uzman yardımcısı alımı başvuruları 7 Kasım’da başlayacak. Başvurular Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden alınacak. Başvuru işlemleri 16 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılar için Bknz. https://kariyerbankasi.net/419-ticaret-uzman-yardimcisi-alimi-icin-basvuru-sartlari/

HALKBANK 1375 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Halkbank 1375 personel alımı için 27 Ekim’de başlayan başvuru işlemleri 13 Kasım 2022 tarihinde sona erecek. Halkbank personel alımıyla ilgili ayrıntılar için TIKLA.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA 400 MALİ HİZMET UZMAN YARDIMCISI ALINACAK

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 MHUY alımı için ön başvuru işlemleri ÖSYM resmi sayfası üzerinden 27 Ekim’de başladı, işlemler 2 Kasım’da sona eriyor. Detaylara ÖSYM resmi sayfasından erişebilirsin.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ 13 BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 13 sözleşmeli bilişim personeli alıyor. Başvurular 17 Ekim’de başladı, işlemler 31 Ekim’de son buluyor. Detaylar için https://kariyerbankasi.net/aile-ve-sosyal-hizmetler-bakanligi-bilisim-personeli-alimi-basvurulari-suruyor/ adresini ziyaret edebilirsin.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI MERKEZİ FİNANS VE İHALE BİRİMİ BAŞKANLIĞI 8 PERSONEL ALACAK

Merrkezi Finans ve İhale Birimi 8 uzman personel alımı için başvurular 31 Ekim’de sona eriyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/merkezi-finans-ve-ihale-birimi-uzman-personel-alimi-yapiyor/ göz atabilirsiniz.

TÜRKİYE PETROLLERİNE FARKLI UNVANLARDA 49 PERSONEL ALINACAK

Türkiye Petrollerine 49 personel alımı için başvuru işlemleri 26 Ekim’de başladı. İşlemler İŞKUR üzerinden gerçekleşiyor. Başvurular 31 Ekim’de sona eriyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/turkiye-petrolleri-personel-alimi-yapacak/ ziyaret edin.

TİCARET BAKANLIĞINA 175 DENETMEN YARDIMCISI ALINACAK

Ticaret Bakanlığına 175 denetmen yardımcısı alımı için başvuru işlemleri 24 Ekim itibariyle Kariyer Kapısı üzerinden başladı. Başvurular 2 Kasım 2022 tarihi itibariyle son bulacak. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/ticaret-bakanligina-175-memur-alimi-basvurulari-suruyor/ ziyaret edin.

ÇEVRE BAKANLIĞI 68 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALACAK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 68 Temizlik görevlisi alımı başvuruları e-Devlet üzerinden 26 Ekim’de başladı, işlemler 5 Kasım’da sona erecek. Başvuru sürecine dair detaylar için https://kariyerbankasi.net/cevre-sehircilik-ve-iklim-degisikligi-bakanligi-temizlik-gorevlisi-aliyor/ adresini ziyaret edebilirsin.

ÇEVRE BAKANLIĞI 13 SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 13 sözleşmeli personel alımı başvurular 17 Ekim’de başladı, 6 Kasım’da başvurular sona erecek.

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 3 TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI YAPACAK

Abdullah Gül Üniversitesi’ne temizlik personeli alımı için başvurular 24 Ekim’de başladı, 7 Kasım’da sona eriyor. Detaylar için https://kariyerbankasi.net/abdullah-gul-universitesi-temizlik-gorevlisi-alimi-yapacak/

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KIDEMLİ YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI ALACAK

Boğaziçi Üniversitesi Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı başvuruları 7 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılara rektörlük resmi sayfasından erişebilirsin.

MERKEZ BANKASI 50 SÖZLEŞMELİ VEZNEDAR YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

Merkez Bankası 50 veznedar yardımcısı alımı için başvurular 21 Ekim’de başladı, işlemler 7 Kasım’da sona erecek. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/merkez-bankasina-veznedar-yardimcisi-alimi-icin-kpss-ve-diger-sartlar-belli-oldu/

MERKEZ BANKASI 28 SÖZLEŞMELİ TEKNİSYEN ALIMI YAPACAK

Merkez Bankası 28 sözleşmeli teknisyen alımı yapacak. Başvurular 21 Ekim’de başladı, 7 Kasım’da sona erecek.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI 16 UZMAN YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

Diyanet İşleri Başkanlığı 16 uzman yardımcısı alımı için başvurular 25 Ekim’de başladı , 8 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılara başkanlığın resmi sayfasından erişebilirsiniz.

DEVLET MALZEME OFİSİ 6 MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALACAK

Devlet Malzeme Ofisi 6 Müfettiş Yardımcısı alımı için başvurular 24 Ekim’de başladı, 10 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/dmo-personel-alimi-basvurulari-devam-ediyor/

HAKİMLER VE SAVCILAR KURUMU 6 VHKİ ALACAK

SAĞLIK BAKANLIĞI 17 SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI 1 SÖZLEŞMELİ SEKRETER ALIMI

Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı başvuruları 10 Ekim’de başladı. 13 Kasım’da sona eriyor. Bakanlık resmi sayfasından ayrıntılara erişebilirsiniz.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI 70 İÇ DENETÇİ ALIMI YAPACAK

Hazine ve Maliye Bakanlığına 70 iç denetçi alımı başvuruları 7 Kasım’da başlıyor. Başvuru işlemleri 15 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/hazine-ve-maliye-bakanligi-kpss-sartsiz-70-ic-denetci-alimi-yapacak/

ADALET BAKANLIĞI 500 İCRA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCISI ALACAK

Adalet Bakanlığı 500 İcra Müdür Yardımcısı Alımı için başvurular 10 Kasım 2022 tarihi itibariyle ÖSYM üzerinden başlayacak , başvuru işlemleri 16 Kasım’da son bulacak. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/500-icra-mudur-ve-mudur-yardimcisi-alimi-basvuru-tarihleri/ adresini ziyaret edin.

MSB 64 HUKUK SINIFI SUBAY ADAYI ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı Hukuk Sınıfı subay adayı alımı başvuruları 14 Ekim’de MSB Personel Genel Müdürlüğü resmi sayfası üzerinden başladı. Başvurular, 18 Kasım’da sona eriyor.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI 30 MEMUR ALIMI

Dışişleri Bakanlığı’na 30 memur alımı için başvuru işlemleri 7 Kasım’da başlayacak, 18 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılara Bakanlığın resmi sayfasından erişebilirsiniz. Şartlar ve detaylar için ayrıca TIKLAYIN.

HELAL AKREDİTASYON KURUMU 3 UZMAN YARDIMCISI ALIMI

Helal Akreditasyon Kurumu 3 uzman yardımcısı alımı için başvurular 14 Kasım’da başlıyor, 20 Kasım’da sona eriyor. Ayrıntılara kurum resmi sayfasından erişebilirsiniz.

KOSGEB 13 SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK

KOSGEB 13 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. Başvurular 24 Ekim 2022 tarihi itibariyle başladı. Başvuru işlemleri 22 Kasım’da sona erecek. KOSGEB personel alımı konusunda detaylara https://kariyerbankasi.net/kosgeb-personel-alimi-basvurulari-devam-ediyor/ adresini ziyaret edin.

TCDD 5 MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALACAK

TCDD 5 müfettiş yardımcısı alımı için başvurular devam ediyor. Başvuru işlemleri 9 Aralık 2022 tarihinde sona erecek. Ayrıntılara kurum resmi sayfasından erişilebilir.

MSB 65 UZMAN YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

Milli Savunma Bakanlığı’na Milli Savunma Uzman Yardımcısı ve Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı alımı için 27 Ekim 2022 tarihi itibariyle başlayan başvurular 27 Kasım’da sona eriyor. Başvurular Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü sayfasından yapılacak. Başvuru işlemlerine dair detaylar için https://kariyerbankasi.net/msb-uzman-yardimcisi-alimi-duyurusu-yayimlandi/

ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ 1 BÜRO PERSONELİ ALIMI YAPACAK

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine 1 büro personeli alınıyor. Ayrıntılara rektörlük resmi sayfasından erişebilirsin.