Türkiye petrolleri personel alımıTürkiye petrolleri personel alımı

Türkiye Petrolleri Personel alımı yapıyor.

TPAO resmi internet sayfasından yapılan açıklamada merkez ve taşra teşkilatına 49 personel alınacağı bildirildi. Başvurular 26 Ekim ile 31 Ekim tarihleri arasında alınacak.

YENİ İŞ HABERLERİNİ TAKİP İÇİN TIKLA.

TPAO duyurusunda ayrıca şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ülkemizin enerji bağımsızlığına giden yolda hız kesmeden arama ve üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizin hidrokarbon kaynaklarının milletin emrine sunulması görevini yürütmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir. TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için TPAO merkez ve taşra teşkilatına toplam 49 (Mühendis/Uzman Yardımcısı/Müfettiş Yardımcısı) personel alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1. Personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilecektir.

2. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi www.iskur.gov.tr üzerinden 26.10.2022-31.10.2022 tarihleri arasında yapılabilecektir.

3. Personel alımına ilişkin gerekli şartlar ve kontenjan ekli tabloda sunulmaktadır.

İlanen duyurulur.

İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANLIĞI