1494 memur alımı1494 memur alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı, işçi alımı haberlerini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmayı sürdürüyoruz. Son haftaların en çok dikkat çeken 4 ilanını sizler için derledik. Bunlar Ticaret Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı. 3 Bakanlığa 4 farklı ilanla toplam 1494 memur alımı yapılıyor. Bu tür içerikleri takip etmek, son haberleri kaçırmamak için TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI 400 MEMUR ALIMI

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 personel alımı ön başvuru şartları belli oldu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’na 400 Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı alımı için başvuru tarihleri ve şartları açıklandı. Bakanlıktan yapılan duyuruya göre ilgili alım için ön başvuru işlemleri ÖSYM’nin resmi internet sayfası (www.osym.gov.tr) üzerinden 27 Ekim’de başlıyor.

TİCARET BAKANLIĞI 419 MEMUR ALIMI

Ticaret Bakanlığı’na Ticaret Uzman Yardımcısı alımı başvuruları 7 Kasım – 16 Kasım 2022 tarihleri arasında e-Devlet Ticaret Bakanlığıbaşvuru sayfası ve Kariyer Kapısı üzerinden alınacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların mezuniyet şartlarını dikkatle incelemesi gerekiyor. Söz konusu alıma dair yayınlana kılavuzda başvuru şartları ve sınav sürecine dair de detaylı bilgilendirme yer alıyor.

ADALET BAKANLIĞI KPSS ŞARTSIZ 500 İCRA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCISI ALIMI

Adalet Bakanlığı’nın yazılı ve sözlü sınavlar ile 5-9’uncu dereceli kadrolara 500 icra müdür ve müdür yardımcısı alımı yapacağına ilişkin duyuru Resmi Gazete’de yayımlandı. 

Resmi Gazete’de yer alan bilgilendirmeye göre söz konusu alım için yazılı sınav ÖSYM tartından 25 Aralık’ta uygulanacaktır.

Başvurular 10-16 Kasım’da ÖSYM üzerinden alınıyor.

TİCARET BAKANLIĞI 175 DENETMEN YARDIMCISI ALIMI

Ticaret Bakanlığına 175 memur alımı için başvuru işlemleri 24 Ekim 2022 Pazartesi günü başlıyor. Bakanlığın resmi İnternet sayfasından yapılan duyuruda, ilgili alıma başvuruların 24 Ekim‘de başlayacağı, 2 Kasım‘da sona ereceği belirtilmişti. 175 Denetmen yardımcısı alımı için gerçekleştirilecek sınavda Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği , Tekstil Mühendisliği , Kimya, Biyoloji, Hukuk, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İşletme ve Maliye bölümleri için kontenjan ayrılmış durumda.