Etiket: memur alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, 7-9'uncu dereceli kadrolara 50 idare memuru öğrencisi alımı yapacak.
Dışişleri Bakanlığı, 170 Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu için başvuruları kabul ediyor.
Kamuya 1586 Memur, Personel ve İşçi Alımı Başvuruları Başlıyor. Resmi Gazete'de ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, kamu kurum ve kuruluşlarına memur, personel ve işçi alımı yapılacak. Başvuru şartları, kontenjanlar ve başvuru tarihlerine dair tüm detaylar Kariyerbankasi.net'in bu haberinde.
Kamuya 1754 Memur, Personel ve İşçi Alımı Yapacak. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasından yayımlanan duyurularda, Kamuya 1754 memur, personel ve işçi alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
Kamuya 46 Bin 929 Memur ve Personel Alımı Yapılacak.Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete’de ve Cumhurbaşkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyurularda, Bakanlık, belediye, kurum ve üniversitelere memur ve sözleşmeli personel olmak üzere toplamda 44.929 personel alımı yapılacağı aktarıldı.Kariyerbankasi.net olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için başvurusu devam eden, henüz başlamayan ve bitmek üzere olan tüm personel alımlarına dair detaylara aşağıda yer verdik.
Kamuya 44 Bin 927 Memur ve Personel Alımı Yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete'de ve Cumhurbaşkanlığı Kamu İlan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, Bakanlık, belediye, kurum ve üniversitelere memur ve sözleşmeli personel olmak üzere toplamda 44.927 personel alımı yapılacak.Kariyerbankasi.net olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için başvurusu devam eden ve henüz başlamayan tüm personel alımına dair detaylara aşağıda yer verdik.
SGK 75 memur alımı başvurularında sona geliniyor. Başvuru işlemleri 20 Aralık'ta sona erecek. Başvurular e-Devlet şifreleriyle Kariyer Kapısı üzerinden alınacak.
Kamuya 1158 İşçi ve Personel Alımı Yapılacak. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına birçok farklı ünvanda olmak üzere işçi ve sözleşmeli personel alımları yapılacak.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.