Etiket: memur alımı

Kütahya Belediyesi memur alımı için başvuru işlemleri başladı. Memur alımı başvuruları 12 Mayıs 2023 tarihine kadar sürecek.
Türkiye İş Bankası memur alımı için başvuru işlemleri 15 Mayıs'a kadar sürecek. Başvuru şartları , tarihler ve sayfası bu haberimizde.
Kütahya Belediyesi memur alımı başvuru işlemleri 8 Mayıs'ta başlayacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar bu haberimizde...
Horasan Belediyesi memur alımı başvurularında sona geliniyor. V.H.K.İ. ve tekniker unvanlarında memur alımı başvuruları sona eriyor.
Kamu kurum ve kuruluşlarına 606 personel alımı duyurusu yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı SBB Kamu ilan sitesinde yayımlanan duyurulara göre, kamu kurum ve kuruluşlarına büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen, çevre mühendisi, uzman, yardımcısı, programcı, restoratör, destek personeli, eski hükümlü ve tmy statüsünde beden işçisi, imam/hatip, biyolog, diğer sağlık personeli(ağız ve diş sağlığı, dil ve konuşma terapisti), diyetisyen, fizyoterapist, hemşire, laborant, psikolog, sağlık teknikeri (tıbbi sekreter, anestezi, radyoloji, eczanede, diyaliz, radyoterapi, elektronörofizyoloji) unvanlarında personel, işçi ve memur olmak üzere 606 personel alımı yapılacağı aktarıldı.
Adli Tıp Kurumu memur alımı için başvuru işlemleri 17 Nisan'da başlayacak.
Kamuya personel alımı duyuruları art arda yayımlanmaya devam ediyor. Belediye, kurum ve üniversitelere büro personeli, hemşire, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, spor uzmanı, şoför, aşçı, kütüphaneci, mühendis, tekniker, teknisyen, zabıta memuru, işçi, memur, sözleşmeli personel, bilişim personeli ve askeri personel olmak üzere 1409 personel alımı yapılacak. İlgili kurumların kontenjan dağılımı, başvuru şartları ve diğer detaylarına kurum kategorisi altındaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Osmangazi Belediyesi memur ve zabıta memuru alımı için başvurular sürüyor. Başvuru yapacak adayların, belirlenen kadrolar için uyulması gereken genel ve özel şartları yerine getirmesi gerekiyor.