Etiket: memur alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta memuru alımı için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer detaylar bu haberimizde...
İzmir Büyükşehir Belediyesi memur alımı için başvuru işlemleri başladı. Başvuru şartları ve diğer detaylar bu haberimizde...
Kamuya 367 Memur, İşçi ve Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfası üzerinden yayımlanan duyurulara göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına memur, işçi ve sözleşmeli personel alımları yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.
Kamuya 3 Bin 896 Memur, İşçi ve Sözleşmeli Personel Alınacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyurulara göre, askeri personel, memur, işçi ve sözleşme personel olmak üzere toplamda 3 bin 896 personel alımı yapılacak.
220 Memur alımı yapılacak.
Kamuya 1.422 Memur ve Personel Alınacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyurulara göre, en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adayları arasından askeri personel, memur ve sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Kamuya 12 Bin 341 Memur ve Personel Alımı Yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına memur ve personel alımı duyuruları art arda yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasından yayımlanan duyurulara göre, Bakanlık, Belediye ve Üniversitelere 12 bin 341 memur ve personel alımı yapılacağına yer verildi. Başvuru yapacak adaylarda lise, ön lisans ve lisans mezuniyet şartları aranırken, adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerektiği kaydedildi.
Kamuya 917 Personel Alımı Yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı duyurusuları art arda yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı SBB'de ve Resmi Gazete'de yayımlanan duyurulara göre, işçi, memur, zabıta, sözleşmeli personel alımları yapılacak.Başvuru yapacak adaylarla en az lise, ön lisans ve lisans mezuniyet şartı aranıyor. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.