Etiket: ticaret bakanlığı

Ticaret Bakanlığı KPSS 2023/2 Kapsamında Atamalara İlişkin Duyuru Yayımlandı.Ticaret Bakanlığı sayfasından yayımlanan duyuruda, "Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından, KPSS-2023/2 merkezi yerleştirmesi ile Bakanlığımıza Memur olarak yerleştirilen adayların ataması gerçekleştirilmiştir. " ifadeleri yer aldı.
Ticaret Bakanlığı 328 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor.Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyuruda, Ticaret Bakanlığına temizlik, şoför, temizlik-basit bakım onarım olmak üzere destek personeli, koruma ve güvenlik güvenlik görevlisi ünvanlarında sözleşmeli personel alınacağı aktarıldı. Başvurular yarın (12 Şubat) sona erecek. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
Ticaret Bakanlığı 328 Personel Alımı Başvuruları Son Günler.Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyuruya göre, Ticaret Bakanlığına temizlik, şoför, temizlik-basit bakım onarım olmak üzere destek personeli, koruma ve güvenlik güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 12 Şubat 2024 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.
Ticaret Bakanlığı 602 Personel Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı. Ticaret Bakanlığı sayfasından yayımlanan son dakika duyurusunda, başvuruları 22 Ocak-31 Ocak 2024 tarihleri arasında alınan Sözleşmeli Muayene Memuru ve Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru alımı kapsamında, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların açıklandığı aktarıldı.
Ticaret Bakanlığı temizlik görevlisi alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair tüm detaylar haberimizde.
Ticaret Bakanlığı güvenlik görevlisi alımı başvuruları sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru bilgilerine dair detaylar yazımızda.Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyuruya göre, Ticaret Bakanlığına 328 personel alımı kapsamında 88 koruma ve güvenlik güvenlik görevlisi alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru işlemleri 12 Şubat’a kadar alıncak.Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.
Ticaret Bakanlığı 328 Personel Alımı Başvuruları Sürüyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair tüm detaylar haberimizde.
Ticaret Bakanlığı 130 Temizlik Görevlisi Alımı Başvuruları Devam Ediyor.Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyuruya göre, Ticaret Bakanlığına 328 personel alımı kapsamında 130 destek personeli(temizlik, basit bakım-onarım) olmak üzere sözleşmeli personel alınacak. Başvuru işlemleri 12 Şubat’a kadar alınacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.
Ocak Ayında İhracat Rekorları Kırıldı: 45 İlin Performansı Arttı.Ticaret Bakanlığı, ocak ayında Türkiye genelinde 45 ilin ihracatının arttığını duyurdu. İstanbul, toplam 4,3 milyar dolarlık ihracatla birinci sıraya yerleşirken, Mersin ise 212 milyon dolarlık artışla dikkat çekti.