akbank gişe yetkilisi alımıakbank gişe yetkilisi alımı

Akbank gişe yetkilisi alımı duyurusu yayımlandı.

Akbank’a lisans mezunlarından gişe yetkilisi alımları yapılacak. Akbank‘ın resmi internet sayfasından yayımlanan duyurularda, şubedeki her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getirecek, kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılışı, işleyişi ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini yerine getirecek gişe yetkilisi alımları yapılacağı kaydedildi.

AKBANK GİŞE YETKİLİSİ ALIMI İÇİN KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

Akbank’ın gişe yetkilisi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların üniversitelerin en az lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. sınava davetler ve diğer tüm bilgilendirmeler Akbank tarafındna yapılıyor. AKBANK’tan yapılan açıklamada başvuru işlemlerinin Kariyer Akbank sayfasından profil oluşturularak yapılabileceği belirtiliyor. Adaylar alımla ilgili ayrıntılı bilgilendirmeye göz atmak için https://kariyer.akbank.com/ adresini ziyaret edebilir.

KADIN ERKEK DİĞER ADAYLARLA BİLGİ ALIŞVERİŞİ VE YENİ HABERLERİ TAKİP İÇİN TIKLA

İŞ BANKASINA MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURULARI SONA ERİYOR

Türkiye İş Bankası’na müfettiş yardımcısı alımı yapılıyor.

İş Bankası’nın resmi kariyer sayfasından yapılan açıklamada, bankanın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi ya da yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde görevlendirilecek personel aradıkları belirtildi. İş Bankası müfettiş yardımcısı alımına başvuru yapmak isteyen adayların 30 yaşını doldurmamış olması gerekli. Mezuniyet, askerlik şartı ve diğer detaylar da başvuru öncesi mutlaka incelenmeli. İş Bankası personel alımı başvuru şartları , tarihleri ve diğer detaylar için https://kariyerbankasi.net/is-bankasi-mufettis-yardimcisi-aliyor/ adresini ziyaret et.

VAKIFBANK DA MEMUR ALIMI YAPIYOR

Vakıfbank memur alımı ve uzman yardımcısı alımı için başvuru sürecinde sona geliniyor. 10 Ekim 2022 tarihi itibariyle başlayan işlemler 24 Ekim’de sona erecek.

Vakıfbank personel alımları için başvurular Ankara Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi üzerinden yapılacak.