Akbank krediAkbank kredi

AKBANK faizsiz taksitli avans kullanımı ile ilgili önemli duyuru yayımladı. Tüm bankaların kredi faiz oranları bu kadar yüksekken, AKBANK vatandaşlara 10 bin TL‘ye kadar faizsiz taksitli avans verme fırsatı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler Akbank’ın faizsiz 10 bin TL taksitli avans seçeneğini değerlendirebilir.

AKBANK FAİZSİZ 10 BİN TL İÇİN;

30 Kasım tarihine kadar Akbank Mobili indirip, Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. İlk defa Akbanklı olanlara 10 bin TL verileceği belirtildi. Yeni Akbanklı olan kişilerin ilk kez asıl Axess veya Wing karta başvurmaları ve 15 Aralık tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.

SIFIR FAİZLİ KREDİLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

  • Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.
  • Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.
  • Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
  • Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,63 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 17.10.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
  • Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
  • Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.
  • Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.

AKBANK FAİZSİZ 10 BİN TL TAKSİTLİ AVANS NEREDEN BAŞVURULUR?
Akbank Mobil veya Akbank Şubeden, Juzdan, İnternet Şube, ATM, axess.com.tr, Akbank.com.tr ve wingscard.com adresleri üzerinden başvurabilecekler.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL