vakıf katılım yeni personel alımlarıvakıf katılım yeni personel alımları

Vakıf Katılım Bankası yeni personel alımları duyuruları peş peşe geldi.

Vakıf Katılım Bankası’na yayımlanan yeni duyurularla çok sayıda yeni personel alımı yapılacağı bildirildi. İlgili alımlara başvuru yapmak isteyen adayların banka tarafından açıklanan başvuru özel ve genel şartlarını dikkatle incelemesi gerekli.

Vakıf Katılım Bankası yeni personel alımları için başvurular Banka’nın Kariyer sayfası üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

VAKIF KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMINDA ADAYLAR ÖNCELİKLE ÖZGEÇMİŞ OLUŞTURMALI

Daha sonra hesaplarına giriş yaparak kendilerine en uygun alım duyurusuna göz atıp, buradan başvuru yapabiliyor. Başvurular, https://bizdekariyer.com/ilan/site.aspx adresinden yapılabiliyor.

VAKIF KATILIM BANKASI HANGİ UNVANLARDA ALIM DUYURULARI YAYIMLADI

BT Kalite Uzman , Ödeme Sistemleri Yazılım Uzmanı, Ar-Ge Yönetim ve Koordinasyon Uzmanı , Ar-Ge Mühendisi , RPA Developer , Reporting Developer, BT Uyum Uzmanı , Proje Yöneticis , Açık Kaynak Sistemler Sistem Uzmanı , Sanallaştırma Admin, İzleme Sistemleri Uzmanı/Mimarı , Platform Mühendisi/Mimarı , Veri Depolama ve Yedekleme Yöneticisi , Teknik Mimar , Yazılım Geliştirme Mühendisi / İş Analisti BT Geleceğe Katılım , Veritabanı Yönetimi , ,Ağ ve Güvenlik Uzmanı , Fraud Yazılım Uzmanı , Siber Güvenlik Uzmanı, Veritabanı Yönetimi Servis Yöneticisi , Açık Kaynak Sistemler , Sistem Yöneticisi.

YENİ İŞ HABERLERİNİ TAKİP İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.