Çağrı merkezi elemanıÇağrı merkezi elemanı

İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden Çağrı Merkezi Elemanı alım duyuruları yayımlandı. Özel sektör alanında hizmet veren şirketler, İŞKUR üzerinden personel alım duyuruları yapıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan söz konusu alım için, en az İlkokul olmak üzere, Lise ve Ön Lisans mezuniyet şartları bulunmaktadır.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU PERSONEL ALIMLARI DEVAM EDİYOR. ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA VE KATIL.

ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI İÇİN BAŞVURU DETAYLARI

çağrı merkezi elemanı

Çağrı Merkezi Elemanı için İstanbul, Antalya, Edirne, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Van, Ağrı, İzmir, Muğla, Ankara, Aksaray, Konya, Şanlıurfa, Niğde, Tekirdağ ve Yalova illerine alım yapılacağı kaydedildi.

Birçok şirket tarafından yayımlan Çağrı Merkezi Elemanı alımları için başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor. İlgili alımlara başvuracak kişiler İŞKUR resmi sayfasına Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile giriş yaparak, başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Bazı alımların başvuruları aynı gün içinde bitebiliyor. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin tarihleri dikkatle incelemesi gerekmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek daha fazla detaya erişebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL