roketsan personel alımlarıroketsan personel alımları

Roketsan KPSS Şartsız personel alımı duyuruları art arda geldi. Roketsan personel alımları ile ilgili tüm gelişmeler bu haberimizde.

Savunma sanayii alanında ürün ve hizmet veren Roketsan, personel alımları yapmaya devam ediyor. Roketsan bünyesinde çeşitli pozisyonlarda personel istihdamı yapmakta olup, KPSS şartı olmadan alım sürecini gerçekleştiriyor. Başvuracak kişiler, başvurularını 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapabilmektedirler. Kendinize uygun pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

EN YENİ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARI İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

ROKETSAN ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Roketsan, Mekanik Tasarım Mühendisi, Sistem Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Üretim/Entegrasyon Mühendisi, Elektronik Donanım Mühendisi, Proje Mühendisi, Aday Mühendis ve Test Mühendisi pozisyonlarına alım yapmaktadır. Ayrıca İstanbul’da istihdam edilmek üzere Elektronik Tasarım Mühendisi, Güdüm, Kontrol ve Navigasyon Algoritmaları Mühendisi, Enerji, Güç ve Tahrik Sistemleri Yönetimi Mühendisi, Modelleme ve Simülasyon Mühendisi, Gömülü Yazılım & Yazılım Test Mühendisi, Yapısal Analiz Mühendisi pozisyonlarına da alım yapmaktadır.

ROKETSAN PERSONEL ALIMLARI BAŞVURU YERİ

Başvurular ik.roketsan.com.tr adresi üzerinden yapılıyor. Söz konusu alımlar KPSS şartsız olarak yapılmaktadır. Yukarıdaki pozisyonlar dışında genel başvuruda da bulunabilirsiniz. Daha fazla detay için Roketsan resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL