KPSS Şartsız ve KPSS ile 3661 PersonelKPSS Şartsız ve KPSS ile 3661 Personel

Kamuya KPSS Şartsız ve KPSS ile 3661 Personel alımı yapılacak.

Kamu kurum ve kuruluşlarına KPSS şartsız ve KPSS puanlarıyla 3661 personel alımı yapılıyor. Başvurusu devam eden ve başvuru işlemleri yakın zamanda başlayacak yeni personel alımları konusunda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi sürdürüyoruz. İşte Kariyer Bankası olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz personel alımı duyurularından bazıları…

TİCARET BAKANLIĞI 419 UZMAN YARDIMCISI ALIYOR

Ticaret Bakanlığı 419 Uzman Yardımcısı alımı yapıyor. Ticaret Bakanlığı’na uzman yardımcısı alımı için başvurular 16 Ekim’de sona eriyor. Adaylar , ayrıntılara https://kariyerbankasi.net/419-uzman-yardimcisi-alimina-hangi-bolum-mezunlari-basvuruyor/ adresinden erişebilirler.

CTE 80 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIYOR

Adalet bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri genel Müdürlüğü sözleşmeli mühendis, fizyoterapist, psikolog, öğretmen , sosyal çalışmacı gibi unvanlarda personel alımı yapıyor. Adaylar, alımla ilgili detaylara https://kariyerbankasi.net/cte-personel-alimi-basvurulari-sona-eriyor/ adresinden erişebilirler.

TİCARET BAKANLIĞI 175 DENETMEN YARDIMCISI ALIYOR

Ticaret Bakanlığı’na yapılacak denetmen yardımcılığı sınavıyla Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, Kimya, Biyoloji, Hukuk, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Maliye mezunları unvanlarında personel alınıyor. Başvurular 24 Ekim’de başlıyor. Ayrıntılı bilgi https://kariyerbankasi.net/175-denetmen-yardimcisi-alimi-basvurulari-24-ekimde-basliyor/ adresinde.

DSİ SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIYOR

DSİ’ye sözleşmeli bilişim personeli alımları yapılıyor. Başvurular 23 EKim’de sona eriyor. Detaylar https://kariyerbankasi.net/dsi-7-sozlesmeli-bilisim-personeli-aliyor/ adresinde.

İBB KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne KPSS şartsız personel alımları için başvurular belediyenin kariyer sayfasından alınıyor. Adaylar bilgi için https://kariyerbankasi.net/ibb-kpss-sartsiz-personel-alimlari-yapiyor/ adresini ziyaret edebilirler.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIYOR

Sahil Güvenlik Komutanlığı’na en az lise mezunlarından uzman erbaş alımı yapılıyor. Başvuru şartları ve detaylar için https://kariyerbankasi.net/sahil-guvenlik-komutanligi-uzman-erbas-alimi-basvurulari-20-ekime-kadar-alinacak/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİRAAT KATILIM 100 UZMAN YARDIMCISI ALIYOR

Ziraat Katılım’a 100 uzman yardımcısı alımı yapılıyor. Başvurular 16 Ekim’de son buluyor. Ayrıntılar için https://kariyerbankasi.net/ziraat-katilim-bankasi-100-uzman-yardimcisi-aliyor/ adresini ziyaret edebilirsin.

GSB 1200 YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIYOR

GSB 1200 yurt yönetim personeli alımı yapıyor. Başvuru tarihleri, şartları ve diğer ayrıntılara https://kariyerbankasi.net/gsb-1200-personel-alimi-basvurulari-basladi/ adresinden erişim sağlanabiliyor.

ZİRAAT BANKASI 1500 SERVİS GÖREVLİSİ ALIYOR

Ziraat Bankası’na 1500 servis görevlisi alımı için başvurular sona eriyor. Ayrıntılı bilgi için https://kariyerbankasi.net/ziraat-bankasi-1500-servis-gorevlisi-alimi-basvurulari-16-ekimde-sona-eriyor/ ziyaret edebilirsiniz.

KIZILAY’A KPSS’SİZ PERSONEL ALIMLARI

Kızılay KPSS şartsız personel alımları için https://kariyerbankasi.net/kizilaya-kpss-sartsiz-personel-alimlari-yapiliyor/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞINA KPSS ŞARTSIZ 30 PERSONEL ALINIYOR

Dışişleri Bakanlığı personel alımıyla ilgili detaylara https://kariyerbankasi.net/disisleri-bakanligina-kpss-sartsiz-personel-alinacak/ adresinden erişebilirsin.