danışma memuru alımıdanışma memuru alımı

İŞKUR Danışma Memuru alımı yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Danışma Memuru pozisyonu için İŞKUR üzerinden 66 tane iş ilanı yayımladı. İŞKUR Danışma Memuru alımı için İstanbul, Bursa, Sakarya, Tekirdağ, Kocaeli, Kırklareli, Denizli, Afyonkarahisar, Van, İzmir, Manisa, Balıkesir ve Karaman şehirlerine alım yapılıyor.

EN AZ İLKOKUL,LİSE,ÖNLİSANS, KPSS OLMADAN, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARIMDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

İŞKUR Danışma Memuru Alım Şartları

İŞKUR Danışma Memuru alımına başvuruda bulunmak için birkaç ilana ilköğretim mezuniyet şartı, diğer ilanlar için ise lise mezuniyet şartı aranmaktadır.

İŞKUR danışma memuru alımı


Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan Danışma Memuru iş ilanları için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, ilanının başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.


Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihinde daha esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor. Bazı ilanlar aynı gün içinde kapanabiliyor. Başvuracak kişilerin acele etmesi gerekiyor.
İŞKUR’un resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

ALIM YAPILAN DİĞER İŞKUR İLANLARI

GÜVENLİK VE KORUMA MESLEK ELEMANI İÇİN TIKLA

BÜRO MEMURU ALIMI İÇİN TIKLA

SEKRETER ALIMI İÇİN TIKLA

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN TIKLA

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL