Sekreter AlımıSekreter Alımı

İŞKUR üzerinden 262 Farklı İlanla Binlerce Sekreter Alınıyor.Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan personel alımlarının yanı sıra özel sektöre de binlerce yeni personel alımı yapılıyor.

Özel sektöre temizlik görevlisi, mühendis, memur, işçi, büro personeli, özel güvenlik görevlisi, şoför alımları yapılıyor.

İŞKUR üzerinden Sekreter

Çok sayıda sekreter alımı ilanı da yayınlandı.

İŞKUR’un resmi internet sayfasından yapılan bilgilendirmede, çok sayıda ilde en az lise mezunlarından sekreter alınacağı bildirildi. Kastamonu, Kocaeli, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Diyarbakır, Bursa, Mersin , Kırıkkale illeri ve daha birçok ilde özel sektöre sekreter alımları yapılıyor.

İş arayan vatandaşlar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaptıktan sonra , İŞKUR üyelikleriyle söz konusu ilanları Meslek kısmına ‘Sekreter’ yazarak aratabilir ve çıkan sonuçlar üzerinden kendilerine uygun ilanlara başvuru yapabiliyor.

İBB’ye de KPSS Şartsız personel alımları yapılıyor. İBB’nin resmi kariyer sayfasından çok sayıda ilan yayınlandı. İBB personel alımlarına da göz atmak istiyorsanız TIKLAYIN.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS DÜZEYİNDEN KPSS ŞARTSIZ YENİ PERSONEL ALIMLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.