Ziraat Bankası KPSS Şartsız Personel AlıyorZiraat Bankası KPSS Şartsız Personel Alıyor

Ziraat Bankası KPSS şartsız personel alımı için başvurularda sona geliniyor.

Ziraat Bankası’na 1500 servis görevlisi alımı için geçtiğimiz günlerde başlayan başvuru işlemlerinde sona geliniyor.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda bankaya 1500 servis görevlisi alımı yapılacağı belirtilmiş, söz konusu alım için başvuru işlemlerinin 16 Ekim’de sona ereceği kaydedilmişti. 

Ziraat Bankası’na 1500 servis görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaşını doldurmuş olması,  en az lisans mezunu olması, Bankacılık Kanununa göre bankalarda çalışmasının yasaklanmamış olması gibi şartların yanı sıra belirtilen tüm şartları yerine getirmesi gerekiyor.

KADIN-ERKEK DİĞER ADAYLARLA TANIŞMAK, YENİ MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÜCRETSİZ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA.

Başvurular İstanbul Üniversitesi’nin resmi sayfasından yapılıyor. Sınav ücreti 330 TL olarak ödeniyor.

 Başvuru sürecine dair yapılan resmi açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

Başvurular 30 Eylül 2022 – 16 Ekim 2022 Pazar günü saat 23.59’a kadar İstanbul Üniversitesi’nin https://ziraatbank.istanbul.edu.tr internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

“Sınav Başvuru Formu” aday tarafından eksiksiz olarak doldurulacak ve son 6 ay içerisinde çekilmiş JPEG formatında vesikalık fotoğraf, sınav başvuru formuna eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan veya belirtilen özellikleri taşımayan fotoğrafla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınava başvuracak adaylar, Üniversite tarafından belirlenen sınav ücreti olarak 330 TL ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında ÜNİVERSİTE’nin https://ziraatbank.istanbul.edu.tr internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Üniversite kuralları gereği başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

ALIMA DAİR TÜM DETAYLAR İÇİN https://kariyerbankasi.net/ziraat-bankasi-1500-servis-gorevlisi-aliyor/ ADRESİNİ ZİYARET ET.

VAKIFBANK DA PERSONEL ALIYOR

akıfbank’ın resmi internet sayfasından yapılan açıklamada; Vakıfbank’a İstanbul’da istihdam edilmek üzere memur ve uzman yardımcısı alımları yapılacağı belirtiliyor.

Uzman yardımcısı-memur giriş sınavı için başvurular 10 Ekim‘de başlamıştı. Söz konusu alıma başvurular 24 Ekim‘e kadar sürüyor.

Yazılı sınav için belirlenen tarih 19 Kasım 2022 Cumartesi.