destek personeli alımıdestek personeli alımı

İŞKUR Destek Personeli alımı yapacağını resmi sitesinden duyurdu. İŞKUR üzerinden özel sektör için çeşitli personel alımları yapmaya devam ediliyor. Kamuya açık alımların yanı sıra, özel sektör personel alımları da İŞKUR üzerinden yapılıyor.

İŞKUR resmi internet sitesinden yayımlanan 21 ilana göre İstanbul, Bursa, Kocaeli, Malatya, Ankara, Muğla, Çanakkale, Antalya, Adana ve Samsun şehirlerine personel alımı yapılacağı yayımlandı. Söz konusu alımda toplamda 71 Destek Personeli alınıyor.

EN AZ LİSE MEZUNU, ÖN LİSANS, LİSANS, KPSS’SİZ, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

Destek Personeli Alımı Başvuru Detayları

işkur destek personeli

Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan Destek Personeli alımı için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, Destek Personeli alımının başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.
Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihinde daha esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor.
İŞKUR‘un resmi internet sitesini ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILAN DİĞER ALIMLAR

GÜVENLİK VE KORUMA MESLEK ELEMANI ALIMI İÇİN TIKLA

BÜRO MEMURU ALIMI İÇİN TIKLA

SEKRETER ALIMI İÇİN TIKLA

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN TIKLA

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL