Etiket: ziraat bankası

Ziraat Bankası personel alımı başvuruları devam ediyor. Başvuru şartları ve başvuru sayfasına dair tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.
Ziraat Bankası 577 personel Alımı Başvuruları Sürüyor.Bankaların resmi sayfasından yayımlanan duyurularda, Ziraat Bankası uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ünvanlarında, Ziraat Katılım ise müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, servis görevlisi ünvanlarında olmak üzere 577 personel alımı yapılacağı aktarıldı. Başvuru işlemleri 10 Kasım'da sona erecek. Adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Ziraat Bankası 577 Personel Alımı Yapacak. Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım personel alımı duyuruları yayımlandı. Bankaların resmi sayfasından yayımlanan duyurulara göre, Ziraat Bankası uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı ünvanlarında, Ziraat Katılım ise müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, servis görevlisi ünvanlarında olmak üzere toplamda 577 personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.
Ziraat Bankası personel alımı için başvurulada son saatlere girildi. Bankanın resmi sayfasından İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Şubelerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcısı pozisyonu için 150 personel alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların yarın(23 Haziran) sona ereceği kaydedildi. Başvuru yapacak adayların genel şartların yanı sıra, özel şartları da dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Ziraat Bankası personel alımı başvurularında son günlere girildi. Bankanın resmi sayfasından yayımlanan duyuruda, İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Şubelerinde görevlendirilmek üzere 150 uzman yardımcısı alımı yapılacağı aktarıldı. Başvurular 23 Haziran'da sona erecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.
Ziraat Bankası, İstanbul Genel Müdürlük Birimleri ve Şubelerinde istihdam etmek üzere 150 Uzman Yardımcısı alımı başvuruları sürüyor.Başvuru sürecine ilişkin detaylar ve başvuru şartları belirlendi.
Ziraat Bankası'na 150 personel alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. İlgili alım için başvurular 23 Haziran 2023 tarihine kadar sürecek.
Ziraat Bankası 150 personel alımı yapacağını duyurdu. 150 uzman yardımcısı alımı başvuru şartları ve tarihleri belli oldu.