WhatsApp yeni ozellikWhatsApp yeni ozellik

Whatsapp‘a yeni özellik yolda…

Whatsapp’a gelecek yeni özellik ile yanlış mesaj gönderme sıkıntısı tarih oluyor.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, son yıllarda yaptığı yeniliklerle rakiplerinin hep bir adım daha ötesine geçerek sektördeki varlığını perçinledi. Whatsapp’a gelen yeni özellikle zaman zaman kullanıcılar tarafından beğenilmese de , uzun vadede de hepsi sık kullanılan özellikler haline geliyor.

WABetaInfo’da yer alan son habere göre Whatsapp, Android kullanıcıları için ‘Mesaj Düzeltme’ özelliğini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Özellikle birlikte yanlış gönderilen mesajların silinmekten ziyade düzenlenebileceği belirtiliyor. Daha önce sunulan özellikle yanlış gönderilen mesajlar belirli bir süre içerisinde her iki taraftan da silinebiliyordu.

Düzeltme özelliğiyle beraber mesajın düzenlemesi durumunda mesajın gönderildiği taraf söz konusu düzenlemenin yapıldığını ‘Düzenlendi’ şeklindeki bir ifadeyle görebilecek.

Mesaj düzeltme özelliği daha önce uygulamaya eklenen ‘Her iki taraftan da sil’ özelliğinde olduğu gibi belirli süre içerisinde yapılabilecek. Örneğin kullanıcı yanlış gönderdiği mesajı 15 dakika içerisinde düzenleyebilecek. Düzenleme yapıldığına dair ‘Düzenlendi’ şeklindeki ifade de karşı taraf tarafından görülebilecek.

WHATSAPP SİLİNEN MESAJLAR VE MESAJ DÜZENLEME ÖZELLİĞİ HAKKINDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Whatsapp’a getirilen yeni özellik hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.