WhatsappözellikleriWhatsappözellikleri

Dünyanın en yoğun kullanılan konuşma, mesajlaşma ve görüntülü arama yapılabilen uygulaması WhatsApp yeni özellikler üzerine çalışmalarına devam ediyor. Yıllardır hayatımızın her anında olan akıllı telefonlar ve akıllı telefonlar için tasarlanan uygulamalar, kullanıcılar için geliştirilmeye devam ediyor. Akıllı telefon uygulamalarından en popüler olanı WhatsApp yeni özellikler duyurmaya devam ediyor.

Yakın zamanda WhatsApp uygulamasına gelen gizlilik ve mesajlarla ilgili yeni özellikleri buradan öğrenebilirsin!

whatsapp yeni özellikler

SİM KART KULLANMA DÖNEMİNE SON!

Artık WhatsApp uygulamasını kullanmak için SİM Kartlara ihtiyacınız olmayacak. Yapılan yeni güncellemeyle, WhatsApp uygulaması SİM Kart olmadan hem telefon hem de tabletlerde kullanılabilecek. WhatsApp duyurduğu yeni özelliğini şimdilik android işletim sistemi ile çalışan telefonlarda kullanılabileceğini vurguladı. Akıllı telefonunuzda SİM Kartsız WhatsApp uygulamasını kullanabilir, tabletinize de yükleyebilirsiniz.

WhatsApp Tablette Nasıl Kullanılır?

Öncelikle WhatsApp’ı tablette kullanmak için uygulamayı tabletinize indirin. WhatsApp uygulaması indikten sonra Ayarlar’a gidip, Bağlı Cihazlar botuna tıklayın. Sonra QR Kodunu taratın. SİM Kart takılmadan tablette WhatsApp kullanmanın keyfini çıkarın!

EN GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

KARİYERBANKASİ.NET-İSTANBUL