Whatsapp 4 ÖzellikWhatsapp 4 Özellik

Dünyanın en popüler uygulaması olan ve konuşma, mesajlaşma, görüntülü arama imkanları sağlayan Whatsapp ‘a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Meta’nın kurucu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg Whatsapp’a eklenen yeni özelliklerden bahsetti. Whatsapp yeni 4 özelliğin gizlilik ve güvenlik ayarlarıyla ilgili olduğunu belirtti.

EN GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİNİ ANINDA ÖĞRENMEK İSTİYORSAN TAKİPTE KAL!

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ TARİHE KARIŞIYOR!

Whatsapp'a 4 Yeni Özellik Geldi!

Eski sürümlerde kolaylıkla alınan ekran görüntüleri artık alınamayacak. Whatsapp‘a son sürümünü yüklediğinizde, tek seferlik atılan fotoğrafların ekran görüntüleri konuştuğunuz karşı kişi tarafından alınamayacak.

WHATSAPP GRUP BİLDİRİMLERİNE SON!

Whatsapp

Uygulama kullanıcıları katıldıkları Whatsapp gruplarından bildirim gitmeden çıkabilecekler. Uygulama bu bildirimi gruptaki diğer kullanıcılara göstermeyecek.

ÇEVRİMİÇİ Mİ? ÇEVRİM DIŞI MI? ARTIK GÖRÜNMEYECEK!

Whatsapp'a 4 Yeni Özellik Geldi!

Uygulamayı kullanırken son görülme özelliğini dilediğiniz gibi açıp, kapatabiliyordunuz. Son gelen güncellemeyle ayarlar kısmından Çevrimiçi yazısını tamamen gizleyebileceksiniz.

YANLIŞ MESAJ MI ATTIN? HALA SİLMEK İÇİN VAKTİN VAR!

Whatsapp'a 4 Yeni Özellik Geldi!

En son gelen özellik herkesin kullandığı, sohbet ederken ya da yanlışlıkla yazılan mesajları “Herkesten Sil” özelliğiyle ilgili. Whatsapp’ın eski sürümünde silme süresi 1 saat iken, yeni sürümüyle birlikte silme süresi 2,5 güne çıkarıldı. Yanlış attığın mesajları silmek için 60 saatin var!

GÜNÜN HABERİ – 1200 PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

KARİYERBANKASI.NET-İSTANBUL