Tiktoka yeni özellik geliyorTiktoka yeni özellik geliyor

Dünyayı kasıp kavuran video uygulaması TikTok yeni özellik olan Showtimes‘ı kullanıcılara sunmak için hazırlanıyor. Son zamanlara rakiplerinin yeni özellikler çıkarması üzerine TikTok uygulaması kullanıcılarını sevindirecek özellikler getirmeye devam ediyor. TikTok, geçtiğimiz haftalarda fotoğraf modu ve beğenmeme özelliklerini kullanıcılarla buluşturmuştu. Şimdi de yeni Showtimes özelliğini kullanıcılara sunuyor! Showtimes özelliği nedir? Biraz bahsedelim.

EN GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ İÇİN TIKLA VE KATIL!

TİKTOK’UN YENİ SHOWTİMES ÖZELLİĞİ!

tiktok yeni özellik

TikTok’un uygulama güncellemesiyle getireceği Showtimes özelliği sosyal medya kullanıcıları için büyük kolaylık olacak. Sosyal medya kullanıcıları TikTok üzerinden Showtimes özelliği sayesinde sinema bileti alabilecekler. Bilet almak dışında filmin fragmanı ve gösterim saatini de görebilecekler. Ayrıca kullanıcılar kendilerine en yakın sinema bilgilerine de ulaşabilecekler.

TikTok yeni özellik Showtimes’ı şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletlerindeki anlaşmalı stüdyoları tarafından kullanılabiliyor. TikTok, ABD dışındaki ülkelere ne zaman geleceği hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL