kpss şartsız personel alımıkpss şartsız personel alımı

Kızılay’ın Kpss’siz personel alımı başvuruları için son günlere geldik. İşgücü piyasasına geçişin desteklenmesi projesi kapsamında Türk Kızılay’ı, 141 personel alımı yapılacağını duyurmuştu. Başvuruları 7 Ekim‘de başlamış olan söz konusu alımlar için son günlere girildi. Kızılay 141 personel alımı başvuruları 20 Ekim 2022 tarihinde sonra eriyor. Başvuru yapacak kişilerin acele etmesi gerekmektedir.
KPSS ŞARTSIZ, EN AZ İLKOKUL MEZUNU,SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ARAMIZA SENDE KATIL!

KIZILAY KPSS ŞARTSIZ HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPIYOR?

Türk Kızılay personel alımı duyurusunda Psikolog, Tercüman, İletişim Sorumlusu, Raporlama Sorumlusu, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Türkçe Eğitmeni, Sosyoekonomik Güçlendirme Asistanı, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Sosyoekonomik Güçlendirme Proje Sorumlusu ve Safeguard Sorumlusu pozisyonlarına alım yapmaktadır.

KIZILAY KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIM DUYURUSU

kızılay personel alımı

Türk Kızılay Derneği personel alım başvuruları https://toplummerkezi.kizilay.org.tr üzerinden yapılmaktadır. Daha fazla detay için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL