Kamuya 379 personel alımı yapılacak. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına V.H.K.İ., biyolog, psikolog, avukat, mütercim-tercüman, istatistikçi, kimyager, programcı, şoför, tekniker, mühendis, elektronik teknisyeni, inşaat teknisyeni, kimya teknisyeni, elektrik teknisyeni, elektrik teknikeri, harita teknikeri, makine teknikeri, bilişim personeli, hemşire, eczacı, fizyoterapist, ebe, laborant, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri unvanlarında olmak üzere toplamda 379 sürekli işçi ve sözleşmeli personel alımı yapılacak.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.Kamuya 379 personel alımı yapılacak. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına V.H.K.İ., biyolog, psikolog, avukat, mütercim-tercüman, istatistikçi, kimyager, programcı, şoför, tekniker, mühendis, elektronik teknisyeni, inşaat teknisyeni, kimya teknisyeni, elektrik teknisyeni, elektrik teknikeri, harita teknikeri, makine teknikeri, bilişim personeli, hemşire, eczacı, fizyoterapist, ebe, laborant, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri unvanlarında olmak üzere toplamda 379 sürekli işçi ve sözleşmeli personel alımı yapılacak.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.

Kamuya 379 personel alımı yapılacak. Kamuya personel alımı başvuru tarihleri ve kontenjanlarına dair detaylar bu haberimizde.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına V.H.K.İ., biyolog, psikolog, avukat, mütercim-tercüman, istatistikçi, kimyager, programcı, şoför, tekniker, mühendis, elektronik teknisyeni, inşaat teknisyeni, kimya teknisyeni, elektrik teknisyeni, elektrik teknikeri, harita teknikeri, makine teknikeri, bilişim personeli, hemşire, eczacı, fizyoterapist, ebe, laborant, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri unvanlarında olmak üzere toplamda 379 sürekli işçi ve sözleşmeli personel alımı yapılacak.Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.

Kamuya personel alımlarını anlık takip için tıkla ücretsiz indir.

379 PERSONEL ALIMI KONTENJAN VE BAŞVURU TARİHLERİ

Kamuya 379 personel alımı başvuru tarihleri ve kontenjanları aşağıdaki gibidir. Başvuru sayfası, şartları ve diğer tüm detaylara kurum kategorisi altındaki linklere tıklayarak ulaşabilirsin.

KURUMKONTENJANBAŞVURU TARİHLERİ
TÜSEB120 İŞÇİ12 HAZİRAN-16 HAZİRAN 2023
TEİAŞ146 İŞÇİ12 HAZİRAN-16 HAZİRAN 2023
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ60 PERSONEL5 HAZİRAN-19 HAZİRAN 2023
DİCLE ÜNİVERSİTESİ32 PERSONEL5 HAZİRAN-18 HAZİRAN 2023
DEVLET TİYATROLARI17 PERSONEL5 HAZİRAN-19 HAZİRAN 2023
MARMARA ÜNİVERSİTESİ4 PERSONEL5 HAZİRAN-19 HAZİRAN 2023
TOPLAM379 PERSONEL

KARİYERBANKASİ.NET