turkcell personel alımıturkcell personel alımı

Turkcell Personel Alımı duyuruları yayımlandı. Turkcell’e farklı unvanlarda yüzlerce yeni personel alımı yapılıyor.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Turkcell’e yeni personel alımları yapılıyor. Kariyerini Turkcell’de devam ettirme ya da kariyerine Turkcell ile başlamak isteyenler için çok sayıda fırsat barındıran yeni duyurular peş peşe geldi.

TURKCELL PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NEREDEN YAPILIYOR?

Turkcell’in resmi Kariyer sayfasından yayımlanan 53 farklı duyurunun büyük çoğunluğu bilişim alanından adaylara hitap ediyor. Adaylar başvuru yapmadan önce Turkcell.com.tr’de’ki kariyerim sayfasına giderek burada öz geçmiş oluşturmalılar.

Turkcell iş duyurularına ise https://kariyerim.turkcell.com.tr/kariyer-firsatlari adresinden erişmek mümkün.

Turkcell Çalışanlarına Hangi İmkanları Sunuyor?

Turkcell çalışanlarına kreş yardımı, taşınma yardımı, yenileme izni, doğum günü izni, karne tatili, uzun vadeli teşvik programı gibi ayrıcalıklar tanıyor. Yine Turkcell çalışanlarına anlık ödüllendirme imkanı da tanınıyor. Konuya ilişkin yapılan bilgilendirmede, “Turkcell’deki günlük hayatında bile, başarıların için ödüllendirilmen an meselesi! Sana başarın için teşekkür etmek isteyen yöneticin, Mobilim uygulamamız üzerinden sana tek tıkla bir hediye çeki veya etkinlik bileti gönderebilir.” ifadeleri yer alıyor. Tukcell çalışanları ayrıca kıdem ödüllerinden de faydalanabiliyor. Buna dair yapılan açıklamada, “Turkcell’de özverinin, emeğin ve deneyimin değerini biliyoruz. 5 ve katları kıdem yılına ulaşmış Turkcell’lilere, teşekkür olarak para ödülü sunuyoruz.” deniliyor.

KARİYER BANKASI