iş bankası memur alımıiş bankası memur alımı

İŞ Bankası memur alımı yapıyor. Başvurular resmi sayfadan alınıyor.

Türkiye İş Bankası’nın Anadolu Memur alımı duyurusuyla memur alımlarında sona geliniyor. Başvurular 26 Ekim 2022 tarihinde sona eriyor.

Türkiye İş Bankası’na 34 ilde memur alımları yapılacak. Bankanın kariyer sayfası üzerinden yapılan bilgilendirmede, “Şubelerimizde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere memur olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Şubelerimizde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere memur olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.” denildi. Açıklamada; ilgili alımlara en az 4 yıllık mezunlarından (ayrıca bknz. Tablolar) , 30 yaşını doldurmamış memur alımları yapılacağı açıklandı. 

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI BAŞVURULARI İÇİN İKAMET ŞARTI

Söz konusu alımlar için başvuru yapmak isteyen adayların askerlik görevini yapmış olması, muaf olması ya da en erken 2023 yılının 21 Ekim tarihine kadar tecilli olması gerektiği kaydedildi. 34 İlde gerçekleşecek alımlar için adayların Adana, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kilis, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Şile/İstanbul, Tekirdağ, Trabzon ve Van illerinden herhangi birinde ikamet ediyor olması gerekli. 

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI İÇİN BAŞVURULAR NEREDEN YAPILIYOR?

İş Bankası memur alımı için başvuru işlemleri https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/anadolu-memur-alimi-2022MAS13 adresinden yapılacak. Yeni alımları takip etmek , haber kaçırmamak istiyorsan tıkla ve katıl.

İŞ BANKASINA MEMUR ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

  • Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 21.10.2023 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak.
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
  • Adana, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kilis, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Şile/İstanbul, Tekirdağ, Trabzon ve Van illerinden herhangi birinde ikamet etmek. Sistemdeki adresiniz ile başvuru yapacağınız il aynı olmalıdır.