Erzurum Teknik Üniversitesi 12 Personel Alımı Yapacak. Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlana duyuruya göre, Erzurum Teknik Üniversitesine büro personeli, destek personeli(bakım-onarım, şoför), koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.Erzurum Teknik Üniversitesi 12 Personel Alımı Yapacak.

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) 12 Personel Alımı Yapacak.

Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlana duyuruya göre, Erzurum Teknik Üniversitesine büro personeli, destek personeli(bakım-onarım, şoför), koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

Erzurum Teknik Üniversitesi Personel Alımı Şartları

  1. 1.1.  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
  2. 1.2.  7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.
  3. 1.3.  2022-KPSS’den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (lise) mezunları için KPSS P94 puanına sahip olmak.
  4. 1.4.  Başvuracak adayların 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünden belirtilen puanı almış olmaları gerekmektedir. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde belirlenen puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları 20 Kasım-4 Aralık 2023 tarihleri arasında, adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

KARİYERBANKASİ.NET