Etiket: Erzurum Teknik Üniversitesi

Erzurum Teknik Üniversitesi 12 Personel Alımı Yapacak. Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlana duyuruya göre, Erzurum Teknik Üniversitesine büro personeli, destek personeli(bakım-onarım, şoför), koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.
Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı başvurularında sona gelindi. Cumhurbaşkanlığı SBB Kamu ilan sayfasında yayımlanan duyuruya göre, Erzurum Teknik Üniversitesine destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarında sözleşmeli personel alımı yapılacağı kaydedildi. Başvurular yarın (31 Mart 2023) mesai saati bitiminde sona erecek. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı duyurusu Cumhurbaşkanlığı SBB Kamu ilan sayfasında yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Erzurum Teknik Üniversitesine destek personeli, koruma ve gücenlik görevlisi unvanlarında 28 sözleşmeli personel alımı yapılacağı aktarıldı. İlgili alım için başvurular 17 Mart-31 Mart 2023 tarihleri arasında istenen belgelerle birlikte Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacağı kaydedildi. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurulardan Üniversite sorumlu değildir. Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.