Bingöl Üniversitesi 30 Personel Alımı Yapacak. 27 Mart tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruda, Bingöl Üniversitesine büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların 27 Mart itibarıyla alınacağı kaydedildi. Başvuru yapacak adayların her ünvan için belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.

Bingöl Üniversitesi 30 Personel Alımı Yapacak.

27 Mart tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruda, Bingöl Üniversitesine büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların 27 Mart itibarıyla alınacağı kaydedildi. Başvuru yapacak adayların her ünvan için belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir.

2024 yılı yeni işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarından anında haberdar olmak için Kariyer Bankası mobil uygulamasını tıkla indir, tüm memur alımlarından haberin olsun.

Bingöl Üniversitesi Personel Alımı Şartları

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  2. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
  3. Lisans mezunları için 2022 KPSS P3, Önlisans mezunları için 2022 KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS P94 puanına sahip olmak.
  4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  5. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  6. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak,

Kontenjan Dağılımı

Bingöl Üniversitesi personel alımı
Bingöl Üniversitesi personel alımı
Bingöl Üniversitesi

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Bingöl Üniversitesi personel alımın başvuruları 27 Mart-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Bingöl Üniversitesi Rektörlük Binası Evrak Kayıt Birimine şahsen başvuru yapılacağı kaydedildi.

Tüm detaylara aşağıdaki kılavuzdan erişebilirsin.

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET