promosyonpromosyon

Ziraat Bankası, SSK(Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini bankadan alan emeklilere 3 bin liradan 5 bin liraya kadar promosyon ödemesi yapacak.

Ödemeler için başvuru işlemleri 18 Ekim itibariyle başlıyor. Emekli maaşı promosyonu için başvuru süreci 1 Kasım‘da son buluyor.

Bankanın müşterisi olan emekliler ilgili ödemeler için başvuruların bankanın şubeleri , Ziraat Bankası internet şubesi, mobil uygulama, ATM, SMS ve müşteri iletişim merkezi aracılığıyla yapılacağını duyurdu.

ZİRAAT BANKASI’NDAN EMEKLİLERE MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMESİ İÇİN SMS İLE BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Banka duyurusunda SMS ile başvurulara dair, “4757‘ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.” bilgilendirmesi yapıldı.

BANKANIN RESMİ SİTESİNDEN EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİNE İLİŞKİN AYRICA ŞU BİLGİLENDİRME YER ALIYOR:

Maaşını Ziraat’ten Alan Emeklilerin Bir Artısı Daha Var! Emekli Maaşına Promosyon Ödemesi Ziraat’te!

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

  • 3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,
  • 3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,
  • 7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,
  • 10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL tutarında olmak üzere,

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Başvurular 18.10.2022 tarihi itibari ile başlayacak olup, promosyon ödemeleri ise 01.11.2022 tarihi itibari ile gerçekleşecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Ziraat Bankası, SSK(Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini bankadan alan emeklilere 3 bin liradan 5 bin liraya kadar promosyon ödemesi yapacak.

Ödemeye ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil (Uygulamanın güncellenmesi gerekmektedir.)
  • ATM’lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz (0850 220 00 00)

aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.