3 ay ödemesiz kredi kampanyaları3 ay ödemesiz kredi kampanyaları

Yapı Kredi 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sürüyor.

Yapı Kredi’nin internet üzerinden anında onaylı kredi kampanyaları sürüyor. Yapı Kredi’den yapılan açıklamada banka müşterisi olunsun ya da olunmasın anında kredi imkanı sağlanacağı belirtiliyor. İlgili kredi kampanyalara başvurular ise oldukça kolay.

YENİ KREDİ KAMPANYALARINI KAÇIRMAMAK, SIFIR FAİZLİ KREDİ HABERLERİNİ CEP TELEFONUNUZA ALMAK İÇİN TIKLA VE İNDİR.

Yapı Kredi kampanyasına dair yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

Başvuru ve Kullanımla İlgili Önemli Bilgiler

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından ihtiyaç kredisi kullanımı yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.


Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.
Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.
Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.
Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.
Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.
Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.
Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Tüm detaylar için resmi sayfa https://www.yapikredi.com.tr/kredi/ihtiyac-kredisi/3-ay-ertelemeli-ihtiyac-kredisi