Sıfır faizli alışveriş kredisiSıfır faizli alışveriş kredisi

Yapı Kredi , anlaşmalı bayilerde faizsiz ve masrafsız alışveriş kredisi kampanyasında sona geliniyor.

Yapı kredi tarafından yapılan açıklamada , ilgili kampanyaya Yapı Kredi POS‘u bulunan tüm anlaşmalı üye işyerlerinde World Pay Alışveriş Kredisi ile yapılan ödemelerle faydalanılabilecek. World Pay Alışveriş kredisi kullanımında limit 500 TL ile 10 bin lira olarak belirlendi. Bankanın resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamada, kampanyaya başvuruların 31 Ekim’de sona ereceği kaydedildi.

İlgili kampanyaya dair ayrıca şu bilgilendirme yapılıyor:

  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi POS’u bulunan tüm anlaşmalı üye işyerlerinde World Pay Alışveriş Kredisi ile yapacağınız ödemelerde ilk kullanıma özel faizsiz ve masrafsız 6 ay vadeli kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • World PAY Alışveriş Kredisi ilk kullanım kampanyası 500 TL – 10.000 TL arası alışverişlerinizde geçerlidir.
  • 10.001 TL – 50.000 TL arası sepetlerinizde, 7-36 ay vadeli alışverişlerinizde veya ikinci kullanımınızda World PAY Alışveriş Kredisi’ni faizli şekilde kullanabilirsiniz.
  • Kampanya 31.10.2022 tarihine kadar geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yasal uygulamalar gereğince maksimum vade bilgisayarlarda ve tutarı 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, tabletlerde 6, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır. Örneğin, sepetinizde 6.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.