yapı kredi alışveriş kredisiyapı kredi alışveriş kredisi

Yapı Kredi Bankası alışveriş esnasında ihtiyaçların ertelenmeden anında kullanılabileceği kredi imkanları tanıyor. Anlaşmalı iş yerlerinde ve internet sitelerinde 50 bin liraya kadar olan alışverişlerde Yapı Kredi’nin Alışveriş Kredisi anında kullandırılıyor.

Bankanın resmi sayfasından yapılan bilgilendirmede, alışveriş kredisi için cep telefonları ve tabletler için uygulanan vade-fiyat politikasına da dikkat çekiliyor. Banka açıklamasında, “(*) Yasal uygulamalar gereğince maksimum vade bilgisayarlarda ve tutarı 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, tabletlerde 6, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır. Örneğin, sepetinizde 6.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır. Yıllık maliyet oranı ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir.” deniliyor.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamada mağaza alışverişleri için merak edilenlerin tamamının World Pay Alışveriş Kredisi sayfasından öğrenilebileceği belirtiliyor.

Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisiyle ilgili ayrıca şu bilgiler yer alıyor:

İhtiyaçlarınızı ertelemeden anında kavuşmak şimdi Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile mümkün.

Anlaşmalı firmaların internet sitelerinde veya mağazalarında 50.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’ni kullanabilir ve alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz yeterli değilse veya limitinizi doldurmak istemiyorsanız Alışveriş Kredisi ile kolayca ihtiyaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerde 36 aya varan* vade fırsatlarından yararlanabiliriz.

(*) Yasal uygulamalar gereğince maksimum vade bilgisayarlarda ve tutarı 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, tabletlerde 6, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır. Örneğin, sepetinizde 6.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır. Yıllık maliyet oranı ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir.

Mağazadan yapacağınız alışverişleriniz için merak ettiğiniz tüm detayları World PAY Alışveriş Kredisi sayfamızdan, online yapacağınız alışverişler için merak ettiğiniz tüm detayları Online Alışveriş Kredisi sayfamızdan, Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden bankamız kredi kartlarıyla peşin olarak yaptığınız alışverişinizi kredilendirebilmek için merak ettiğiniz tüm detayları Şube Alışveriş Kredisi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.