Türkşeker 115 Sürekli İşçi Alımı Yapacak. Türkşeker işçi alımı duyurusu yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı SBB'de yayımlanan duyuruya göre, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'ye birçok farklı ünvanda olmak üzere 115 sürekli işçi alımı yapılacak.Türkşeker 115 Sürekli İşçi Alımı Yapacak.

Türkşeker 115 Sürekli İşçi Alımı Yapacak.

Türkşeker işçi alımı duyurusu yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyuruya göre, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ye birçok farklı ünvanda olmak üzere 115 sürekli işçi alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1-  Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

2-  Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 06.11.2023 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir.

3-  Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablolar ilişiktedir. İlanen duyurulur.

Kontenjan Dağılımı ve Şartlar

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Türkşeker işçi alımı başvuruları 6 Kasım-10 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirilecek. Başvurular başladığında bildirimle haberdar olmak için tıkla ücretsiz indir.

KARİYERBANKASİ.NET