Türkşeker 115 İşçi Alımı Başvuruları 6 Kasım'da Başlıyor.Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyuruda, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ye farklı ünvanlarda olmak üzere sürekli işçi alımı yapılacak.Başvurular yarın(6 Kasım) başlıyor. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.

Türkşeker 115 İşçi Alımı Başvuruları 6 Kasım’da Başlıyor.

Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyuruda, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ye farklı ünvanlarda olmak üzere sürekli işçi alımı yapılacak.Başvurular yarın(6 Kasım) başlıyor. Başvuru yapacak adayların belirtilen genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir.Başvuru ekranı açıldığında  bildirimle haberdar olmak için tıkla ücretsiz indir.

YENİ İŞÇİ, MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINI TAKİP İÇİN TIKLA ÜCRETSİZ İNDİR.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1-  Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

2-  Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 06.11.2023 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir.

3-  Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablolar ilişiktedir. İlanen duyurulur.

Kontenjan Dağılımı ve Şartlar

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Türkşeker işçi alımı başvuruları 6 Kasım-10 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirilecek.

KARİYERBANKASİ.NET 

%d blogcu bunu beğendi: