kızılay kpss şartsızkızılay kpss şartsız

Kızılay KPSS şartsız personel alımı duyuruları yayımlandı.

Türk Kızılay’ına 4 ilde KPSS şartsız personel alımları yapılıyor. Kızılay‘ın resmi kariyer sayfasından yayımlanan duyurularda Doktor, Satın Alma Uzmanı, Yaşlı Bakım Teknikeri, Muhasebe Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Finans uzmanı gibi kadrolarda alım yapılacağı belirtiliyor. Doktor alımı için İstanbul, Konya, Kayseri’de kontenjan ayrılırken, Satın Alma uzmanı için Ankara’da, Yaşlı Bakım Teknikeri alımı için İstanbul’da, Muhasebe uzmanı alımı için Ankara’da, Kulak Burun Boğaz Uzmanı için İstanbul’da, Finans Uzmanı için Ankara’da kontenjan ayrıldı. Adaylar başvurularını Kızılay’ın kariyer sayfasından yapabilirler.

YENİ İŞ HABERLERİ YAYIMLANDI. TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

DOKTOR ALIMI ŞARTLARI

Kızılay Sağlık A.Ş. Türkiye genelinde bünyesinde bulunan 4 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile toplumumuza erişilebilir, kaliteli, güvenilir ve modern sağlık hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Hastane ve Tıp Merkezlerinde toplam 1500’ e yakın çalışanıyla hizmet sunan Kızılay Sağlık, vizyonu ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.

Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde görev almak üzere aşağıda belirtilen kadrolarda “Hekim/Doktor” arayışımız bulunmaktadır.

  • Çocuk
  • Dahiliye
  • KBB
  • Göz
  • Ortopedi
  • Üroloji
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji

“Ayrıntılı bilgi almak için saglik.tibbidirektorluk@kizilay.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.”

Genel Nitelikler
İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış,

Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi, deneyim sahibi ve bilimsel gelişmeleri takip eden,

Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,

İletişim yönü güçlü.

Kurumsal Politikalar

Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; bu taahhütleri gerçekleştirirken, tüm çalışanlarının da destek sağlamasını bekler. Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar, cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uygun hareket etmeyi kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir.

SATIN ALMA UZMANI ŞARTLARI

KIZILAY SATIN ALMA UZMANI ALIMI ŞARTLARI

İthalat- İhracat alanında deneyimli,
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen İhaleler konusunda bilgisi olan- deneyimi olan,
Konfeksiyon, kumaş vb. alanlarda ileri derecece tecrübeli,
Satın alma alanında en az 5 yıllık deneyimi olan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
İyi düzeyde MS Office ve Office 365 programlarına hakim,
SAP (MM)modülü kullanım bilgisine sahip,
Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
Seyahat engeli bulunmayan,
İŞ TANIMI

Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Satın alma Uzmanı alınacaktır.

• Talep edilen ürünlerin kalite, fiyat, teslimat standartları göz önünde bulundurularakzamanında teminini sağlamak,

• Tedarikçi ilişkilerini yürütmek, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapılmasını sağlamak,

• Satın alma taleplerini sistem üzerinden takip etmek ve raporlamasını yapmak,

• Tedarikçi firmaların geliştirilmesi için sistemli olarak performanslarının ölçülerek geribildirimlerde bulunulmasını sağlamak,

• Sorumluluğundaki işler ile ilgili yöneticisini asiste etmek

Kurumsal Politikalar

Türkiye Kızılay Derneği, birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar oluşturmaya kararlıdır; bu taahhütleri gerçekleştirirken,tüm çalışanlarının da destek sağlamasını bekler. Türkiye Kızılay Derneği cinsel sömürü ve istismar,cinsel taciz, görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık başta olmak üzere kurumun politikaları, amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir.

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi,görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uygun hareket etmeyi kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır.

Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar bu kapsamdaki değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir.

DİĞER TÜM DETAYLAR İÇİN https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresini ziyaret edin.