Türkiye PetrolleriTürkiye Petrolleri

Türkiye Petrolleri personel alımı için başvuru işlemlerinde sona geliniyor. Türkiye Petrolleri AO. tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda merkez ve taşra teşkilatına 49 personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

İlgili alım için başvuru işlemleri 31 Ekim 2022 tarihinde sona erecek. TPAO tarafından yapılan açıklamada alıma dair, “Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ülkemizin enerji bağımsızlığına giden yolda hız kesmeden arama ve üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizin hidrokarbon kaynaklarının milletin emrine sunulması görevini yürütmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir. TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için TPAO merkez ve taşra teşkilatına toplam 49 (Mühendis/Uzman Yardımcısı/Müfettiş Yardımcısı) personel alımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1. Personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilecektir.

2. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi www.iskur.gov.tr üzerinden 26.10.2022-31.10.2022 tarihleri arasında yapılabilecektir.

3. Personel alımına ilişkin gerekli şartlar ve kontenjan ekli tabloda sunulmaktadır.

İlanen duyurulur.

KONTENJAN DAĞILIMI İÇİN TIKLAYIN.