29. DÖNEM POMEM29. DÖNEM POMEM

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı’nın 29. Dönem POMEM duyurusu beklenirken, yeni polis alımları için adaylar seslerini duyurmaya çalışıyor. Geçtiğimiz dönemlerde ihtiyaçlar doğrultusunda zaman zaman yüksek sayılı kontenjan duyuruları gelmişti. Emniyet kaynakları önümüzdeki dönemde emeklilik sayısında artışla beraber ihtiyaçların da artabileceğini belirtince, adayların da en az 15 bin alım müjdesi beklentileri yükseldi.

POLİS ALIMI, ASKERİ PERSONEL ALIMI, BEKÇİ ALIMI DUYURULARI , ÖZEL SEKTÖR İŞ HABERLERİ GELDİĞİ ANDA TAKİP İÇİN TIKLA VE KATIL.

Sosyal medya hesaplarından Kariyerbankasi.net’e çok sayıda mesaj atan binlerce aday, konunun gündemde kalması gerektiğini söylüyor. 15 bin yeni alım ilanı gelir mi? şu an için net bir şey söylemek mümkün değil, fakat konuya ilişkin yeni bilgiler oldukça siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Adayların sosyal medyada başlattıkları kampanyaya gelecek olursak, binlerce aday, “pomeme15binkontenjan” hashtagine yazarak kontenjan konusunda sesini duyurmaya çalışıyor.

PEKİ SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

POMEM kontenjan beklentiniz ve diğer düşüncelerinizi sayfanın altında yer alan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.