işkur personel alımıişkur personel alımı

İŞKUR Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı alımı için resmi internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu. Söz konusu pozisyon için İŞKUR üzerinden çeşitli şirketler tarafından 12 tane iş ilanı yayımlandı. Kamuya açıktan personel alımlarının yanı sıra, özel sektör şirketleri de İŞKUR üzerinden alımlar yapıyor. Yayımlanan personel alımı için İstanbul, Bursa ve Manisa şehirlerine alım yapılıyor.

İŞKUR Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı Başvuru Şartları

işkur özel güvenlik ve koruma elemanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan söz konusu alıma başvuruda bulunmak için Lise mezunu olmanız gerekmektedir. Başvuru şartlarının detayları için İŞKUR resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan personel alımları için, İŞKUR’un internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, personel alımının başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.
Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihleri esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor. Bazı ilanlar aynı gün içinde kapanabiliyor. Başvuracak kişilerin acele etmesi gerekiyor.

İŞKUR’un resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.
KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL