mehmet ali çelebi ak partiye katıldımehmet ali çelebi ak partiye katıldı

Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi , sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla AK Parti’ye katıldığını duyurdu.

İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

Yüce Türk Milleti, Türk Silahlı Kuvvetlerinin namuslu ellerinde yetişen asker kökenli bir milletvekili olarak yol haritamı çizen şehitlerimiz ve beni bugünlere getiren aziz milletimizdir. Açıktan tarafım. PKK-Öcalan severlerin hoş görüldüğü denklemlerde olmam düşünülemez.

Vatan ve millet bütünlüğümüzü, FETÖ, PKK terör örgütleriyle kararlı mücadeleyi, Milli konuları önceleyen siyasi anlayışımın gereği olarak; Kimsesizlerin kimsesi, Cumhuriyetimizin neferi, Atatürk’ün askeri, Türk milletinin sesi olarak yoluma Cumhur ittifakı çatısı altında AK Parti’de devam edeceğim.

Davet ederek şahsımı onurlandıran Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘a şükranlarımı sunuyorum. Halkımızın dertlerine çareler üretmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çok çalışmaya devam edeceğim. Özellikle Kahraman güvenlik güçlerimizin, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin hak ve hukukuna yönelik düzenlemeler için katkı sunacağım. Mücadelemiz, dirayetimiz, direncimiz, inancımız mensubiyetinden gurur duyduğumuz Türk milletinin var oluş gayesine hizmet, Türkiye’nin tarihsel devamlılığına sonuna kadar destektir.

Saygılarımla.