KuveytTürk Personel AlımıKuveytTürk Personel Alımı

KuveytTürk yeni personel alımı duyuruları yayımladı.KuveytTürk’ün resmi kariyer sayfası üzerinden yeni personel alımı duyuruları yayımlandı.

Bankanın kariyer sayfasından daha önce yayımlanan onlarca ilana ilave olarak İstanbul Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Gişe yetkilisi , Bireysel satış temsilcisi alımı yapılacağı, Gider yönetim uzman yardımcısı, Mali tahlil uzman yardımcısı gibi unvanlar için de alımlar yapılacağı kaydedildi. Yeni yayımlanan duyurular ve diğer personel alımı duyurularına KuveytTürk’ün kariyer sayfası üzerinden erişim sağlanabiliyor.

KuveytTürk kariyer sayfasında , bankada çalışmak isteyen adaylar için şöyle bir bilgilendirme yer alıyor:

  • Katılım bankacılığında çalışmaya istekli,
  • Takım çalışmasında başarılı,
  • İletişim ve ikna becerileri kuvvetli,
  • Başarı odaklı.

Katılımcı yönetimin ve şeffaflığın öncelik olduğu Bankamızda, çalışan adayları ile gerçekleştirilen mülakatlar sonrası İşe Alım Komitesi‘nde değerlendirme gerçekleştirilir. Bu komite aracılığı ile işe alım süreçleri daha şeffaf ve çok yönlü değerlendirmenin olduğu bir şekilde tamamlanır.

Kuveyt Türk, Katılım Bankacılığı Okulu olmak yolunda emin adımlarla ilerlerken çalışanlarının ve çalışan adaylarının mesleki ve kişisel gelişimlerini önemser. Bunun doğal bir sonucu olarak;

  • İşe alım süreci olumlu olarak kapanan çalışan adayına işe alım kararı tebliğ edilir,
  • İşe alım süreci olumsuz olarak kapanan çalışan adayına ise karar tebliğinin yanı sıra kendi gelişimlerine destek olabilecek bilgiler aktarılır. Böylece işe alım süreci olumsuz olarak sonlanan çalışan adayları için sürecimiz ciddi bir gelişim platformudur.

Youtube üzerinden Kariyer Bankası’na abone olarak, bu tür haberlere anında erişebilirsin. TIKLA VE ABONE OL