kuveytturkpersonelalımkuveytturkpersonelalım

KuveytTürk yüzlerce yeni personel alımı yapacak.

KuveytTürk’ün resmi kariyer sayfasından art arda yayımlanan 50’nin üzerinde personel alımı duyurusuna başvurular sürüyor. 

Mali Tahlil Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Gezici gişe yetkilisi , Engelli personel, Muhasebe uzmanı, Arapça bilen gişe yetkilisi, Dış ticaret uzmanı, Bilişim uzmanı gibi farklı unvanlarda gerçekleştirilen alımlara başvurular bankanın resmi internet sayfasından yapılabiliyor.

KuveytTürk’ten yapılan açıklamada il ve ilçelere göre değişiklik gösteren alımların başvuru tarihleri de yine ihtiyaçlar doğrultusunda belirleniyor ve değişiklik gösterebiliyor.

Bünyesinde 6 bin 95 personel bulunan KuveytTürk’ün personel alım duyurularına https://www.katilbize.com/w/kt/ilan/site.aspx adresinden erişim sağlanabiliyor.

Adaylar ilgili sayfadan hesap oluşturup, daha sonra kendilerine en uygun olana başvuru yaparak süreci başlatıyor.

KuveytTürk’ün alımlarında başvuru sonuçları ve diğer bilgiler adaylara yine ilgili sayfa üzerinden ya da SMS üzerinden bildiriliyor.

Daha fazla banka personeli haberi, iş haberi ve ekonomi haberini takip etmek istiyorsan bizi instagram’da takip et.  Kariyer Bankası’nı İnstagram’da takip için TIKLA