işkur üzerinden beden işçisiişkur üzerinden beden işçisi

İŞKUR üzerinden Beden İşçisi(Temizlik) alımı duyuruları art arda yayımlandı. Özel sektör şirketleri tarafından yayımlanan alımlar için, en az ilkokul mezuniyet şartı var. Söz konusu alımlar İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Uşak, Bursa, Ankara, İzmir, Kayseri, Muğla, Adana, Mardin, Iğdır, Mersin, Balıkesir, Kırklareli, Tunceli, Zonguldak, Antalya, Konya, Gaziantep, Hatay, Eskişehir, Nevşehir, Niğde, Düzce, Aksaray, Tekirdağ, Şanlıurfa, Erzincan, Ordu, Yalova ve Trabzon şehirlerine yapılmaktadır.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL.

İşkur üzerinden beden işçisi(temizlik)

Birçok özel şirketler tarafından yayımlanan Beden İşçisi(Temizlik) alımı için başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştiriyor. İŞKUR’a Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak kendinize uygun alımlara başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı alımlar aynı gün içinde bitebiliyor. Bu nedenle başvuracak kişilerin tarihleri dikkatle incelemesi gerekmektedir.

İŞKUR üzerinden Beden İşçisi alımın başvuru şartları ve detayları için resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET-İSTANBUL