engelli personel alımıengelli personel alımı

İŞKUR üzerinden yüzlerce farklı unvanda Engelli Personel Alımı yapılıyor. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden tam 1407 Engelli Personel Alım duyurusu yayımladı. Söz konusu alımlar için en az ilkokul mezuniyet şartı bulunuyor. Kamuya açıktan alımların yanı sıra, hizmet veren özel şirketler de İŞKUR üzerinden personel alım duyuruları yayımlıyor. Engelli Personel Alımı için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Konya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine engelli personel alımları yapılıyor.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

engelli personel alımı

HANGİ UNVANLARDA ENGELLİ PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Büro Memuru, Turizm ve Otelcilik Elemanı, Satış Danışmanı/Uzmanı, Çağrı Merkezi Elemanı, Oda Görevlisi-Turizm, Bahçıvan, Yemek Dağıtım Elemanı, Hastane Hizmetlisi, Garson(Servis Elemanı), Bulaşıkçı(Stevard), İnşaat/İşyeri Bekçisi, Şoför-Yük Taşıma, Ara Ütücü, Ortacı/Ayakçı(Tekstil), Makineci(Dikiş), Çikolata İmal İşçisi, Paketleme İşçisi, Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı(Otel), Perakende Satış Elemanı(Gıda), Mutfak Görevlisi, Meydancı-Dokuma, Metal Mamuller Montaj İşçisi, Diğer Mobilya İşçileri, Ambalajlama İşçisi(Elle), Konfeksiyon İşçisi, Çamaşırcı (Çamaşırhane Görevlisi), Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı, Bilgisayarlı Makine(CNC Operatörü), Temizlik Görevlisi, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi(Genel),Beden İşçisi(Temizlikçi), Market Elemanı, Garson ve onlarca unvanda engelli personel alımı yapılıyor.

Çeşitli şirketler tarafından yayımlanan engelli personel alımları için başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor. İŞKUR’a Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak kendinize uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Bazı alımların başvuru tarihleri aynı gün içinde bitebiliyor. Bu nedenle başvuracak kişilerin ilan tarihlerini dikkatle incelemesi gerekmektedir.

Engelli personel alımının başvuru şartları ve detayları için İŞKUR’un resmi sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL