temizlik görevlisi alımıtemizlik görevlisi alımı

İŞKUR üzerinden Temizlik Görevlisi alımı için resmi internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu.

Kamuya açıktan personel alımlarının yanı sıra, İŞKUR üzerinden özel sektöre de alımlar yapılıyor.

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurulara göre İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya ve Eskişehir başta olmak üzere, birçok şehirde istihdam edilmek üzere yüzlerce Temizlik Görevlisi alımı yapılıyor.
İŞKUR Temizlik Görevlisi alımlarında en az İlkokul mezuniyet şartı aranmaktadır.
EN AZ LİSE MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI BAŞVURULARI İÇİN;

işkur temizlik görevlisi alımları

Çeşitli şirketler tarafından yayımlanan Temizlik Görevlisi alımları için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor.

İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, Temizlik Görevlisi alımının başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihleri esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor. Bazı ilanların başvuru tarihi aynı gün içinde bitebiliyor. Bu sebeple başvuracak adayların tarihleri dikkatle incelemesi gerekiyor.
İŞKUR’un resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

TİCARET 419 PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Bu alımların yanı sıra memur alımları da duyuruluyor. Ticaret Bakanlığına başvuru yapmak isteyen adaylar için Ticaret Bakanlığı 419 uzman yardımcısı alımına dair detayları barındıran bir haber derledik. Haberin ayrıntılarına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsin.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL