SEKRETER ALIMISEKRETER ALIMI

İŞKUR üzerinden sekreter alımı için 120 duyuru yayımlandı. Özel sektör firmaları tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan sekreter alım ilanlarına başvurmak için en az ilkokul mezuniyet şartı aranıyor.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL.

HANGİ İLLERDE SEKRETER ALIMI YAPILIYOR?

Sekreter alımı için Ankara, Isparta, Kocaeli, Samsun, Kırıkkale, Sivas, Bolu, İstanbul, Düzce, Antalya, Uşak, İzmir, Konya, Kütahya, Balıkesir, Kırşehir, Denizli, Adana, Kastamonu, Mersin, Trabzon, Erzurum, Kocaeli, Samsun, Afyonkarahisar, Hatay, Tekirdağ, Çanakkale, Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Mardin, Karaman, Bursa, Niğde, Kahramanmaraş, Diyarbakır ve Sakarya şehirlerine alım yapılıyor.

sekreter alımı

İŞKUR ÜZERİNDEN PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NEREDEN YAPILIYOR?

Başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden yapılıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvurmak için İŞKUR kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, açık iş ilanlarından kendinize uygun personel alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı iş ilanlarının başvuru tarihi aynı gün içinde bitebiliyor. Başvuracak adayların tarihleri dikkatle incelemesi gerekmektedir.

İŞKUR personel alımı başvuru detayları için resmi sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL