Etiket: sekreter alımı

İŞKUR üzerinden sekreter alımı duyuruları yayımlandı. Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan duyurulara göre, 338 sekreter alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda en az ilkokul mezuniyet şartı aranıyor. Başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. Adayların belirtilen başvuru şartlarını dikkatle incelemesi gerekmektedir.
İŞKUR üzerinden sekreter alımı duyuruları art arda yayımlandı. Yayımlanan duyurulara göre 279 sekreter alımı yapılacağı kaydedildi. Başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Özek sektör firmaları tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan alımlara başvurular, yine İŞKUR resmi sayfası üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Her firmanın başvuru şartları farklılık gösterebilir. Bu nedenle başvuracak adayların belirtilen şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.
İŞKUR üzerinden sekreter alımı duyuruları yayımlandı.
İŞKUR üzerinden sekreter alımı duyuruları yayımlandı.
İŞKUR üzerinden Sekreter alımı duyuruları yayımlandı. Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan duyurulara göre, başvuracak adaylarda en az ilkokul mezuniyet şartı aranıyor.
İŞKUR üzerinden sekreter alımı duyuruları yayımlandı.
İŞKUR 39 ilde yüzlerce sekreter alımı yapılacak.
sekreter alımları
SEKRETER ALIMI