sekreter alımısekreter alımı

İŞKUR üzerinden yüzlerce Sekreter alımı yapılıyor. Özel sektör için İŞKUR üzerinden duyurular art arda yayımlandı. Kamuya açıktan personel alımlarının yanı sıra, özel sektör şirketleri tarafından İŞKUR üzerinden personel alımları yapılıyor. Çeşitli şirketler tarafından Sekreter pozisyonu için 268 duyuru yayımlandığı görülüyor, toplamda ise 322 yeni sekreter istihdam edilecek. Söz konusu alıma başvuru yapacak kişilerde en az ilkokul mezuniyet şartı aranıyor.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARI İÇİN TIKLA VE KATIL.

Sekreter alımı

İlgili alım için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Konya illeri başta olmak üzere, birçok şehirde Sekreter alımı yapılıyor. Başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. İŞKUR‘a Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak açık iş ilanlarından kendinize uygun alımlara başvuru yapabilirsiniz. Bazı ilanların başvuru tarihi aynı gün içinde bitebiliyor. Başvuracak kişilerin tarihlere dikkat etmesi gerekmektedir.

Sekreter alımı başvuru şartları ve detaylar için İŞKUR’un resmi sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret edebilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL