İş Bankası 17 İlde Memur Alımı Yapacak. Türkiye İş Bankası kariyer sayfasından yayımlana duyuruda, Ardahan'ın Merkez; Artvin'in Merkez; Balıkesir'in Merkez; Bursa'nın Merkez ve İnegöl; Erzurum'un Merkez; Hakkari'nin Merkez; Hatay'ın Antakya, Payas ve Reyhanlı; Iğdır'ın Merkez; İzmir'in Balçova, Bayraklı, Bornova, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka ve Konak; Kocaeli'nin Merkez ve Darıca; Konya'nın Ereğli; Sakarya'nın Akyazı; Mardin'in Kızıltepe; Şanlıurfa'nın Siverek; Şırnak'ın Cizre ve Silopi; Tekirdağ'ın Çorlu; Yalova'nın Merkez ilçelerinde bulunan İş Bankası Şubelerinde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere Memur pozisyonunda görevlendirilmek üzere 17 ilde Anadolu memur alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların 1 Nisan 2024 tarihine kadar süreceği kaydedildi.

İş Bankası 17 İlde Memur Alımı Yapacak.

Türkiye İş Bankası kariyer sayfasından yayımlanan duyuruda, Ardahan’ın Merkez; Artvin’in Merkez; Balıkesir’in Merkez; Bursa’nın Merkez ve İnegöl; Erzurum’un Merkez; Hakkari’nin Merkez; Hatay’ın Antakya, Payas ve Reyhanlı; Iğdır’ın Merkez; İzmir’in Balçova, Bayraklı, Bornova, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka ve Konak; Kocaeli’nin Merkez ve Darıca; Konya’nın Ereğli; Sakarya’nın Akyazı; Mardin’in Kızıltepe; Şanlıurfa’nın Siverek; Şırnak’ın Cizre ve Silopi; Tekirdağ’ın Çorlu; Yalova’nın Merkez ilçelerinde bulunan İş Bankası Şubelerinde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere Memur pozisyonunda görevlendirilmek üzere 17 ilde Anadolu memur alımı yapılacağı aktarılırken, başvuruların 1 Nisan 2024 tarihine kadar süreceği kaydedildi.

İş Bankası Memur Alımı Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerden mezun olmak.
  • 01.04.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (01.04.1994 sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)
  • Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2025 Mayıs ayına kadar tecil ettirmiş olmak.
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.
  • Daha önce Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarında en fazla 2 kez başarısız olmak ve bu sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
  • İlanda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak. Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

İŞ TANIMI

Memur pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Şubelerimizde gişe, operasyon, satış, kredi gibi temel bankacılık hizmetlerinin sunulmasında görev alırlar.

Başvuru Tarihleri ve Yeri

iş bankası memur alımı

İş Bankası memur alımı için başvurular 1 Nisan 2024 tarihine kadar https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/anadolu-memur-alimi-2024MAS5 adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET