İş Bankası'ndan Yeni Personel Alımı Duyurusu! Türkiye İş Bankası kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, "Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız; Bankamızın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi veya yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde rol oynarlar." ifadeleri yer aldı.

İş Bankası’ndan Yeni Personel Alımı Duyurusu!

Türkiye İş Bankası kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, “Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımız; Bankamızın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi veya yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların denetiminde rol oynarlar.” ifadeleri yer aldı.Başvuru yapacak adayların belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

Banka personel alımlarından anında haberdar olmak için TIKLA ÜCRETSİZ İNDİR.

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden en geç 05.08.2024 itibarıyla mezun olmak.
  • 12.05.2024 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (12.05.1994 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)
  • İngilizce, Almanca veya Fransızcadillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve açıklama penceresinde yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2024 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2024 Haziran ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.
  • Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Başvuru Tarihleri, Şekli ve Yeri

İş Bankası personel alımı başvuruları 1 Mayıs 2024 tarihine kadar https://ik.isbank.com.tr/is-ilanlari-listesi adresi üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor.

iş bankası personel alımı

Kaynak gösterilmeden kopyalanan haberler için uyarı yapılmadan yasal süreç başlatılacaktır.

KARİYERBANKASİ.NET