iphone özellikleriphone özellikler

Apple’dan iPhone yeni özellik güncellemesi geldi. Her ay yeni güncellemelerle iyileştirme yapan teknoloji şirketi Apple, yine kullanıcıların yüzünü güldürecek iPhone telefonlar için yeni özellikler ekledi. Apple İOS 16.1 Beta 5 sürümünde şarj ve iCloud ile ilgili güncellemelere yer veriliyor.

Apple dört ay önce WWDC 22 etkinliğinde telefon modelleri için geliştirilen yeni İOS 16 işletim sistemini ayrıntılı bir şekilde kullanıcılara gösterdi. Eylül ayında yeni iPhone, Apple Watch ve AirPods modellerinin tanıtımı yapıldığı lansmanda kullanıcılar, ürünleri deneme şansı buldu. İOS işletim sistemi yeni sürümünde, birçok özellik eklendiğini duyurdu.

EN GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

iPhone Yeni Özellik İOS 16.1 BETA 5 Sürümü ile Geliyor!

Apple tarafından geçen hafta Çarşamba günü İOS 16.0.3 genel sürümü kullanıma sürüldü.12 Ekim’de ise İOS 16.1 Beta 5 sürümü üyelere açılıyor. İOS 16.1 Beta 5 ile birlikte iPhone XR, iPhone 11,iPhone 12 mini ve iPhone 13 mini modelleri pil yüzdesi güncellenmektedir. Ayrıca kilit ekranı ve yeni iPhone 14 Pro modelleri için Dinamik Ada bölümü üzerinden anlık olarak güncel hareketleri görmemizi sağlayan canlı etkinlik desteğini sunmaktadır.
Diğer yeni özellik ise Clean Energy Charging/ TemizEnerji Şarjı özelliği oldu. Bu özellik ABD özelinde düşük karbon emisyonlu elektriğin mevcut olduğu durumda, yani şebekenin temiz enerji kaynaklarından beslendiği zamanı belirleyerek şarj sürenizi ona göre optimize ediyor.
iCloud kitaplığında ise 6 aile üyesinin birlikte kullanabileceği yeni fotoğraf kitaplığı güncellemesi geldi. Ayrıca Matter desteğiyle akıllı ev bağlantılarında Google, Samsun, Amazon ve diğer teknoloji şirketlerinin geliştirdiği aksesuarlar sorunsuz bir şekilde kullanılabilecektir.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL