şubeye gitmeden kredi imkanışubeye gitmeden kredi imkanı

HSBC şubeye gitmeden 50 bin liraya kadar kredi kampanyasını sürdürüyor. HSBC’nin resmi internet sayfasından yapılan bilgilendirmede, 36 aya kadar vade seçenekleriyle dijital kredi kampanyasına başvuruların devam ettiği kaydedildi.

İlgili duyuruda, dijital kredi için başvuruların mobil bankacılık, internet bankacılığı seçenekleriyle alındığı belirtiliyor.

SIFIR FAİZLİ KREDİ HABERLERİ VE DAHA FAZLASINI TAKİP İÇİN TIKLA VE ABONE OL.

Bankadan yapılan bilgilendirmede dijital kredi sürecine ilişkin ayrıca şu ifadelere yer veriliyor:

HSBC olarak, iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin, her zaman sizi desteklemeye devam ediyoruz. Size daha iyi bir hizmet verebilmek için, uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile HSBC Dijital Kredi öneriyoruz.

HSBC Dijital Kredi başvurularınızı, şubelerimizi ziyaret etmeye gerek kalmadan, HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Belge ve imza gerektirmeyen hizmetimiz ile onaylanan kredi tutarınızı anında ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik dilerseniz, Kredili Hayat Sigortası ile kredinizi güvence altına alabilirsiniz.

5 adımda HSBC Dijital Kredi sahibi olmak için;

1- Başvuru bilgilerinizi kontrol edin.
2- Kredi tutarı, vade, ilk taksit tarihi ve sigorta tercihinizi belirleyerek başvurunuzu tamamlayın.
3- Onaylanan başvurunuz için kredinizin aktarılacağı hesabınızı seçin.
4- Tercih ettiyseniz, Kredili Hayat Sigortası başvuru bilgilerinizi girin.
5- Bilgilendirme formu ve sözleşmelerinizi gözden geçirip onaylayın ve krediniz anında hesabınızda!

Önemli Bilgiler

  • 2.000 TL – 50.000 TL aralığındaki kredi başvurularınızı 36 aya kadar vade seçenekleriyle HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dilerseniz mevcuttaki ön onaylı kredi limitinizi HSBC Dijital Kredi eşliğinde kullanabilirsiniz. Yasal mevzuat gereği tüketici kredilerinde 50.000 TL üstü tutarlarda maksimum vade 24 ay, 100.000 TL üstü tutarlarda maksimum vade 12 aydır.
  • Tercih etmeniz durumunda, kredi başvuru sürecinizde kredinizi güvence altına almak için işsizlik dâhil/hariç seçenekleri olan Allianz Kredili Hayat Sigortası* talebinde bulunabilirsiniz.
  • Değerlendirme aşamasındaki başvurularınız sonuçlandığında SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinde yer alan Başvuru İzleme adımından takip edebilirsiniz.
  • Onaylanmış HSBC Dijital Kredi başvurunuzu, HSBC Dijital Kredisi menüsünden şubelerimizi ziyaret etmeden kullanabilirsiniz.
  • Kredinizi tatil günleri de dâhil olmak üzere, her gün 03:00 – 23:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
  • HSBC Dijital Kredi için İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden yapacağınız başvurularda herhangi bir doküman veya belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Başvuru yapabilmek için HSBC İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık şifrenizle giriş yapmanız ve uygun bir vadesiz mevduat hesabınızın olması yeterlidir.
  • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Ayrıntılara https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/dijital-kredi adresinden erişilebiliyor.